Tori Vallavolikogu esimees: Enn Kuslap 

Tori Vallavolikogu aseesimees: Kalev Kiisk.

Volikogu liikmed

4.12.17

Volikogu liige

Valimisliit

E-post

Vilja Alamaa

Uus Koduvald

vilja.alamaa@torivald.ee

Enn Kuslap

Uus Koduvald

enn.kuslap@torivald.ee

Tõnu Sepik Uus Koduvald

tonu.sepik@torivald.ee

Kandela Õun Uus Koduvald

kandela.oun@torivald.ee

Gerli Mets Uus Koduvald

gerli.mets@torivald.ee

Elis Vahemets Uus Koduvald

elis.vahemets@torivald.ee

Toivo Agafonov Uus Koduvald

toivo.agafonov@torivald.ee

Kristo Kaukver Uus Koduvald

kristo.kaukver@torivald.ee

Mihkel Kalamees Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

mihkel.kalamees@torivald.ee

Marko Šorin Eesti Keskerakond

marko.sorin@torivald.ee

Kardo Kase Eesti Keskerakond

kardo.kase@torivald.ee

Kaire Kangur Eesti Keskerakond

kaire.kangur@torivald.ee

Ants Lopsik Eesti Keskerakond

ants.lopsik@torivald.ee

Toomas Kandima Eesti Keskerakond

toomas.kandima@torivald.ee

Andres Mõis Loogiline Pärnumaa

andres.mois@torivald.ee

Piret Lille Loogiline Pärnumaa

piret.lille@torivald.ee

Margo Põbo Loogiline Pärnumaa

margo.pobo@torivald.ee

Jaan Kägu Koduvalla Volikogu

jaan.kagu@torivald.ee

Kalev Kiisk Koduvalla Volikogu

kalev.kiisk@torivald.ee

Raivo Jürimäe Koduvalla Volikogu

raivo.jyrimae@torivald.ee

Mart Ruumet Koduvalla Volikogu

mart.ruumet@torivald.ee

Katrin Tiimann Koduvalla Volikogu

katrin.tiimann@torivald.ee

Markko Virkus Koduvalla Volikogu

markko.virkus@torivald.ee


 

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS